Tworzymy kreatywną przestrzeń łączącą fotografów z odbiorcami sztuki.

Wspieramy twórców w ich pasji, a Wam zapewniamy najlepsze doświadczenia.

Wspieramy Fotografów

Chcemy, aby każdy twórca miał możliwość realizowania swoich marzeń podróżniczych i fotograficznych. Promujemy fotografów podróżujących etycznie, którzy swoją postawą dbają również o piękno otaczającego nas świata.

Fotografowanie wymaga wielu poświęceń, czasu i energii, dlatego chcemy, aby najpiękniejsze zdjęcia mogły powstać w formie fizycznej będącej ukoronowaniem pracy artystów.

Sztuka w Twoim domu

Naszą domeną jest jakośc, dlatego wszystkie fotografie drukujemy na papierze o archiwalnych właściwościach przy użyciu tuszów pigmentowych, które gwarantują trwałość kolorów nawet do 100lat!

Zdjęcia, które tutaj znajdziesz są ściśle wyselekcjonowane. Staramy się wybierać takie fotografie, które są oryginalne w swoim wyrazie i oddają charakter twórcy. Takie wydruki nadadzą niepowtarzalny wygląd twojemu wnętrzu.

Selekcja najlepszych artystów

Weryfikujemy naszych artystów i ich prace, ponieważ zależey nam najwyższej jakości oferowanych zdjęć. Stawiamy na jakość, a nie na ilość. Ważne jest też to, aby nasi twórcy dzieli z nami podobne wartości takie jak wolność, równość, szcunek do drugiego człowieka i natury, czy empatia.

Oczywiście, walory estetyczne prac są również ważne, ale w tak szerokiej dziedzinie jaką jest fotografia ciężko jest jednoznacznie uznać czy coś jest ładne czy brzydkie, dlatego jesteśmy otwarci na różne pomysły.

Społecznośc fotografów i podróżników

Już wkrótce planujemy stworzyć  bloga i podcast, gdzie będziemy publikować treści związane z podróżami i wywiady z ciekawymi ludźmi. Chcemy zbudować społeczność o podobnych wartościach do naszych.
Liczymy, że uda nam się zgromadzić ludzi, którzy będą się wspierać i inspirować, a w przyszłości zorganizujemy jakieś wspólne spotkanie.