Nasza historia

TravelPrints powstało z miłości do fotografii, podróży i ludzi. Nie jesteśmy wielką korporacją, która ma swoje drukarnie na całym świecie i zautomatyzowany proces masowej produkcji. Jesteśmy małym biznesem, który powstał z pasji, ale stawiamy na najlepszą jakość naszych wydruków.

„Steve Jobs zaczął budować swoją firmę w garażu, my zaczęliśmy w salonie, między pianinem, a suszarką na pranie.”

W dobie smartfonów każdy może być fotografem. Nie sztuką jest zrobić zdjęcie swojego śniadania i porannej kawusi. Sztuką jest stworzyć zdjęcie, które poruszy serca odbiorców. Fotografia pokazuje wrażliwość twórcy, opowiada historie i zatrzymuje czas. Chcemy, aby TravelPrints było miejscem łączącym fotografów i ludzi, którzy kochają podróże, naturę i sztukę.

Stworzyliśmy TravelPrints, aby wspierać fotografów i planetę. Twórcy mogą sprzedawać swoje zdjęcia za pośrednictwem naszej platformy i dostają prowizję za każde sprzedane zdjęcie. Dzięki temu mogą poświęcić więcej czasu na fotografowanie i podróżowanie, o to nam właśnie chodzi. To może przycisk albo jakieś zdjęcie, albo jakaś ikona, grafika itp.

„Każdy kadr, to niepowtarzalny moment. Każda podróż, to niepowtarzalna przygoda.”

Tematyka podróży jest nam niezwykle bliska, ponieważ każdą wolną chwilę i pieniądze przeznaczamy na odkrywanie świata. Podróże kształcą, skłaniają do refleksji, inspirują i napawają nadzieją. Czasem, aż żal wracać do rzeczywistości... Wtedy zazwyczaj przeglądamy zdjęcia i wracamy z sentymentem do tych chwil.

A gdyby tak na twojej ścianie zawisła fotografia z miejsca, które ostatnio odwiedziłeś? Czy to były Włochy, Portugalia, a może nasza piękna Polska? Sprawdź dostępne kolekcje i stwórz na swojej ścianie wyjątkowe okno na świat.

Fotografia Podróżnicza + TravelPrints
=
Sztuka w twoim domu!

Zespół

Filip

Fotograf, natchniony wizjoner. Dokłada wszystkim najwięcej pracy, bo jego szalone pomysły nie mają końca.

Natalia

Kreatywna i konretna. Dobrze włada piórem, ale liczby muszą się u niej zgadzać. Za dużo gada.

Marcin

MacGyver od kompa. Dzięki niemu niemożliwe staje się zrobionym. Przekłada nieskładne pomysły w jedną spójną całość.